Trainers DOVO

De eerste betaalde trainer die 'van buiten' kwam, was de 'Utrechter' Ries Hol. Na hem zouden nog velen volgen. Ries Hol bleef 7 jaar bij DOVO, een record dat later verbeterd zou worden door een andere Utrechtenaar: Jan de Jongh.

Onderstaand een overzicht van de trainers van DOVO:

Ries Hol 1964 t/m 1971.
Nico van Miltenburg     1971 t/m 1973.
Eli Voskamp  1973 t/m 1974.
Jan de Bouter 1974 t/m 1976.
Evert Mur 1976 t/m 1977.
Jan de Jongh   1977 t/m december 1984. Jan de Bouter trainde DOVO 1 vanaf januari 1985 tot einde voetbalseizoen '84-'85.  
Pierre Stevenaart  1985 t/m 1986.
Jan Rab 1986 t/m 1989.
Frans Vermeulen 1989 t/m 1991. Frans Vermeulen werd 'te elfder ure' aangesteld, omdat Ronald Spelbos alsnog naar FC Twente vertrok als assistent-trainer van Theo Vonk.   
Wim Eilander  1991 t/m 1994.
Peter Boeve 1994 tot en met april 1995. Peter Boeve nam in april ontslag. Het seizoen werd afgemaakt door Leo van Veen. 
Jan Rab 1995 tot april 1997. Daarna werd zijn taak overgenomen door Leo Ruiters.   
Rob McDonald 1997 t/m 1999. 
Bert van Sas 1999 t/m 2000. Bert van Sas had een contract voor nog één seizoen maar kon zijn positie verbeteren door trainer te worden van het tweede van de BVO FC Utrecht.
Jos Broers 2000 t/m 2002. I.v.m. ziekte werd zijn taak vanaf januari 2002 waargenomen door Kees Oostermeijer.
Kees Oostermeijer vanaf 01-07-2002 t/m 30-06-2003.
Henny Lee vanaf 01-07-2003 t/m 30-06-2005.
Henne Oostermeijer vanaf 01-07-2005 t/m 28-04-2006. Henne Oostermeijer nam twee wedstrijden voor het einde ontslag.  Het seizoen werd afgemaakt door Eltjo Kapenga. 
Raymond Verheijen vanaf 01-07-2006 t/m 23-03-2007. Na een meningsverschil over het te voeren beleid voor het seizoen 2007-2008 rondom de A-selectie leverde Raymond Verheijen per direct zijn contract in. Rob McDonald maakte het seizoen verder af.
Ton Verkerk vanaf 01-07-2007 t/m 31-01-2009. Eind november 2008 kreeg Verkerk een aanbieding om in dienst te treden bij de Russische voetbalbond. Tot een definitief akkoord kwam het maar niet. De resultaten van het 1e elftal leken er onder te gaan lijden. Na de verliespartij (6-0) tegen Jodan Boys zijn Ton en DOVO in goed onderling overleg uit elkaar gegaan.
Erik van der Meer vanaf 01-02-2009 t/m 15-12-2009. Koos Waslander volgt Eric van der Meer op, die toen zelf na een reeks nederlagen aangaf de functie niet meer succesvol te kunnen vervullen. De doelstelling voor Waslander was DOVO behouden voor de hoofdklasse. In zeven competitiewedstrijden behaalde hij met zijn team vier punten. Rob McDonald neemt daarom vanaf 12 april het stokje weer over van Koos Waslander.
Peter Visee vanaf 01-07-2010 t/m 14-01-2014. Door een verschil van inzicht in de speelwijze tussen de staf en de spelersgroep gaan DOVO en Visee uit elkaar. Jeroen Peters neemt samen met David Wagensveld de taken over.
Jeroen Peters/Hans Kraay jr. vanaf 01-07-2014 heeft Jeroen Peters als hoofdtrainer opgetreden bij DOVO met als technisch manager Hans Kraay jr. Op 15 februari 2016 hebben DOVO en Hans Kraay jr. na een onderling verschil van mening afscheid van elkaar genomen en heeft Bert van Sas de rol van hoofdtrainer op zich genomen met Jeroen als zijn assistent.
Gert Kruys vanaf 01-07-2016 tot 18-11-2019 de hoofdtrainer van DOVO met als assistent trainer Jose de la Fuente Pozo. Taken vanaf 18-11-2019 overgenomen door Jose de la Fuente Pozo en Daniel de Lange tot het aanstellen van een nieuwe trainer die het seizoen 2019-2020 overneemt.
Delen