
22 maart 13:45 Aanstaande zaterdag 25 maart vindt de Panhuisderby DOVO – GVVV plaats. Om deze derby nog mooier te maken hebben we als Voetbalvereniging DOVO een heuse Panhuisderby Loterij weten te organiseren.meer »
328x gelezen

15 maart 12:45 Zaterdag 25 maart is het weer zover: de Panhuisderby staat dan weer op het programma! In ons jubileumjaar is het leuk om eens terug te kijken op de meest legendarische wedstrijden tegen GVVV. De twee beslissingswedstrijden om het kampioenschap in 1991 én de wedstrijd in 1999 waarin de titel tegen de buren in de wacht werd gesleept, ten koste van Hoek.meer »
658x gelezen

14 maart 20:30 Zaterdag 25 maart is de dag waarop DOVO buurman GVVV ontvangt. De winnaar van de eerste periodetitel in de Derde Divisie Zaterdag tegen de koploper. Rood tegen blauw. De derby van Veenendaal. Daar wil je natuurlijk bij zijn. Maar hoe kom je aan een kaartje?meer »
4352x gelezen

27 januari 9:30 Na het succes van de eerste editie van het bierpakket is inmiddels ook de 2e editie van het DOVO bierpakket beschikbaar. Bestel een bierpakket en koop daarbij een bouwsteen ten behoeve van de nieuwe kantine. meer »
1663x gelezen

23 december 18:00 Het wordt voor ons sowieso een prachtig jaar, vanwege het 90-jarig bestaan. En daar komen we uiteraard bij jullie op terug....meer »
1585x gelezen

13 december 18:30 Gelukkig blijven sommige tradities wel in ere. DOVO’s traditionele Wild Winter Kermis staat, na twee noodgedwongen Covid-cancels, weer op het feestprogramma. Deze happening is al vele jaren een begrip op Sportpark Panhuis en omstreken. Iedereen is van harte welkom, om het nu al legendarische jaar 2022 op een rood/wit waardige manier af te sluiten.
2207x gelezen

12 maart 19:30 Voor het nieuwe seizoen 2020-2021 is voor DOVO onder-23/DOVO 2 een nieuwe trainer gevonden in de persoon van Edwin Elbertsen.meer »
2355x gelezen

12 oktober 10:30 Om 11.30 speelt DOVO 2 tegen WV-HEDW uit Amsterdam voorafgaand aan de Wedstrijd van DOVO 1 tegen Ter Leede.
DOVO 2 dat vorige week onderuit ging tegen Argon 2 met 4-0, heeft wat recht te zetten. Ondanks dat DOVO 2 vorige week de eerste 25 minuten alle kans kreeg om verdiend op voorsprong te komen, liet het zich overtroeven door een gedisciplineerd Argon dat de counter-kansen optimaal benutte.
meer »
509x gelezen

30 september 20:30 Het was relatief druk op het Panhuis afgelopen zaterdag. DOVO 2 trad aan tegen het Amsterdamse Swift dat gewoonte getrouw in de competitie meestal in de top 4 eindigt. Een geduchte tegenstander dus met een ervaren, goed spelende ploeg.
meer »
1221x gelezen

27 september 0:00 "Weet je nog die tijd dat Dovo 1 en 2 allebei kampioen werden in hetzelfde seizoen?" Gert van Ginkel, oud speler van zowel Dovo 1 als 2, vraagt het met een schittering in zijn ogen. Zijn zoon Maarten speelt in Dovo 2. meer »
1290x gelezen

22 september 20:00 De afgelopen weken stonden in het teken van de voorbereiding. Ondanks het positivisme onder staf en bestuur van DOVO 2, dat het een mooi jaar kan gaan worden gezien de selectie, leken de bekerduel-confrontaties geen goede voorbode voor een succesvol seizoen. Toch zijn bekerduels tegen mindere tegenstanders vaak erg lastig, omdat de favouritenrol dan een bepaalde druk met zich mee brengt.meer »
1115x gelezen

7 september 14:15 Onlangs verlengden alle drie de hoofdsponsoren van vv DOVO hun contract. Vandaag bedanken Robin Koelewijn en Jan Willem de Groot, voorzitters van respectievelijk Businessclub De Heuvelrug en v.v. DOVO, de hoofdsponsoren met deze verlenging. Ze doen dat zoals u kunt zien op de middenstip. meer »
3154x gelezen
7 september 10:45 Om 11.45 uur wordt er bij de Merino’s afgetrapt voor de bekerwedstrijd De Merino’s 2 - DOVO 2. Het eerste oefenpotje 2 weken geleden eindigde in 1-1 met een niet volledige selectie. DOVO 2 wil graag laten zien dat het thuis hoort in de reserve Hoofdklasse en zint op revanche. Voor de DOVO fans een lekker opwarmertje alvorens naar het Panhuis te gaan!
391x gelezen

28 augustus 15:00 DOVO 2 is weer helemaal hot! Het afgelopen jaar is hard gewerkt aan een nieuwe professionele inrichting van DOVO 2. Vaak verdwenen de talenten, die net tegen DOVO 1 aanschuurden, naar andere clubs omdat ze geen geduld hadden, of omdat andere clubs meer faciliteiten boden.
Om de DOVO talenten te behouden voor de club, zijn er sponsoren bereid gevonden om te investeren in deze aanstormende talenten. Vele talenten hebben zich vastgelegd voor 2 jaar bij DOVO 2. Enkele talenten zijn reeds opgenomen in de selectie van Gert Kruys. Maar ook deze spelers zullen regelmatig te zien zijn in DOVO 2.
Hierdoor is het voor trainer Niels Visser en zijn staf, mogelijk om met deze groep te bouwen aan een team dat moet mee kunnen draaien in de top van de reserve hoofdklasse.
In ieder geval zal DOVO 2 om 14:30 op het Panhuis spelen wanneer DOVO 1 uit speelt. Voor u als DOVO fans, een mooie gelegenheid om deze zaterdagen DOVO 2 aan te moedigen en langs de zijlijn te discussiëren welke spelers er volgend jaar in DOVO 1 thuis zouden moeten horen. Aanstaande zaterdag beker wedstrijd DOVO 2 - VRC 2 14:30 uur
380x gelezen

19 november 13:00 We zijn er dit jaar vroeg bij met de eerste verlenging van het trainerschap van een trainer. Niels Visser heeft zijn contract verlengd als trainer van DOVO 2 en we zijn daar als club zeer content mee.meer »
3869x gelezen